Human Resource Management Consulting, Recruitment,Selection, Personality Testing
Management Consulting, Kiev, Ukraine
Management
Consulting
HRM Consulting
Recruitment, Selection, Personality Testing
Поиск и подбор управленческого персонала
и ключевых специалистов,
психологическое тестирование кандидатов,
внедрение методов управления персоналом

Select The Best!

Вернуться | Главная | Новости | Книги | Вакансии | Выставки в Украине | Банковские новости |

Новости страховых компаний Украины

Новые назначения, кадровые перестановки

Вієнна Іншуранс Груп в Чеській Республіці

Вієнна Іншуранс Груп в Чеській Республіці

Друге місце на ринку страхування

* Зростання премії більше аніж на 8%
* Зафіксоване зростання на 9% в сегменті страхування життя

Чеська Республіка є одним з центральних ринків Вієнна Іншуранс Груп (Vienna Insurance Group), саме у 1990 році ця країна була успішним початком Групи в завоюванні ринку Центральної та Східної Європи. З вдалим початком у 2009 році страхові компанії Вієнна Іншуранс Груп продовжують показувати свою міць на ринку, навіть в такі складні часи. У порівнянні з січнем минулого року неконсолідована брутто премія склала 5,9 млрд. чеських крон (приблизно 205 млн. євро)1.

«У Чеській Республіці наші страхові компанії знову і знову показують стабільне зростання. Незважаючи на постійні коментарі щодо змін на страховому ринку в ці нелегкі часи ми все ж відзначаємо постійну потребу в надійному страхуванні та в різноманітних способах його надання», - із задоволенням відзначив виконавчий директор Вієнна Іншуранс Груп Гюнтер Гайєр щодо зростаючого попиту.

Протягом січня 2009 року в ризиковому страхуванні було залучено 4,5 млрд. чеських крон (приблизно 156 млн. євро)2, що відповідає зростанню на 8,2%. У страхуванні життя група компаній Чеської Республіки задоволена подіями, так як у цьому сегменті зростання було зафіксовано на 9% при неконсолідованій брутто премії в 1,4 млрд. чеських крон (приблизно 49 млн. євро).

Стійкі ринкові позиції

Вієнна Іншуранс Груп разом з Кооператива Пожестовна (Kooperativa pojišt’ovna, a.s. Vienna Insurance Group), Чеська Поднікательска Пожестовна (Česká podnikatelská pojišt’ovna, a.s. Vienna Insurance Group (ČPP)) та Пожестовна Чеська Спорітельний (Pojišt’ovna České spořitelny, a.s. (PČS)) знаходиться на другому місці ринку страхування в Чеській Республіці, а Кооператива Пожестовна (Kooperativa pojišt’ovna, a.s. Vienna Insurance Group) єдиний лідер ринку в сфері індустріального та підприємницького страхування. Щодо сегменту страхування життя Вієнна Іншуранс Груп завоювала значну частину ринку разом з ПЦС (PČS), а саме 27%. Чеська Республіка є одним з найбільших ринків Центральної та Східної Європи для Вієнна Іншуранс Груп.

Зростаючий потенціал в приватному страхуванні здоров’я

Із впровадженням приватного страхування здоров’я Вієнна Іншуранс Груп запускає нові бізнес ініціативи в Чеській Республіці. Як інноваційний провайдер страхового обслуговування Вієнна Іншуранс Груп, ще на перших порах усвідомила значну зацікавленість своїх клієнтів у приватному страхуванні здоров’я та швидко відреагувала на потреби ринку, запропонувавши привабливий вибір продуктів, що сприяло виникненню нових тенденцій на страховому ринку Чеської Республіки.

«Страховий потенціал для ринку Чеської Республіки ще далеко не вичерпаний, так як потреба у приватному страхуванні здоров’я постійно зростає», - наголосив виконавчий директор Вієнна Іншуранс Груп Гюнтер Гайєр та пояснив: «З нашим широким вибором страхових продуктів клієнти мають можливість застрахувати себе ще повніше. Я розглядаю продаж цих продуктів як величезну можливість, особливо для банківського сектору з нашим партнером - дистриб’ютором Ерсте Груп».

В цьому році Вієнна Іншуранс Груп продовжує підтверджувати свій статус стійкого та успішного провайдера страхових послуг. Можливості продажу на Чеському ринку будуть навіть кращими завдяки угоді по дистрибуції з Ерсте Груп Банк АГ (Erste Group Bank AG) та його мережі філіалів по всій території країни.

Угода по дистрибуції була підписана в ході придбання Ерсте Груп Банк АГ страхової діяльності. У майбутньому ПЦС (PČS) однозначно посилить позиції Вієнна Іншуранс Груп на Чеському страховому ринку та зробить важливий вклад у розвиток основного ринку.


Довідка про Vienna Insurance Group:

Vienna Insurance Group - лідер страхового ринку Центральної та Східної Європи. За межами вітчизняного ринку в Австрії, Група активно діє (через дочірні компанії) в Албанії, Білорусії, Болгарії, Грузії, Естонії, Латвії, Ліхтенштейні, Литві, Македонії, Німеччині, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Україні, Хорватії, та Чеській республіці. Окрім того, існують філії в Італії та Словенії.

В Австрії до групи, окрім Wiener Staedtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, входять такі компанії як Donau Versicherung, Bank Austria Creditanstalt Versicherung та Union Versicherung. Група також є співвласником Wüstenrot Versicherung та Sparkassen Versicherung.

Банковские новости Украины

Пресс-релизы. Бизнес/Финансы

Новости страхования

Финансовый навигатор

Все о страховании